DVR Şifre ResetlemeHizmetler

Cenova Dvr Şifre Sıfırlama – Resetleme

Cenova dvr admin şifre resetleme hizmeti

Kamera kayıt cihazı admin menü giriş şifresi unutulmuş ise, Cenova kayıt cihazı admin şifre resetleme teknik destek hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz. Cenova dvr şifre sıfırlama işlemi için teknik destek ekibimiz sizlere gerekli yönlendirmeleri yaparak unutulan kamera kayıt cihazı şifresini resetlemeniz için destek verecektir. 

Cenova Kayıt Cihazı Default Şifresi Nedir?

Cenova DVR kayıt cihazı fabrikasyon şifresi : boş tur ( Şifre tanımsız gelir )  DVR şifre soran ekranda kullanıcı adı admin ve şifre hiçbir şey yazmadan giriş tuşuna basarak ana menüye giriş yapabilirsiniz.

DVR Kayıt cihazı şifre bilinmiyor se bizlerden Cenova dvr kayıt cihazı şifre sıfırlama işlemi için ücretli teknik destek alabilirsiniz.

Cenova DVR Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır ?

Cenova dvr kayıt cihaz şifre sıfırlama işlemi için kamera kayıt cihazına monitör bağlı olmalıdır. Şifre soran ekran resmi whatsapp destek hattımız ilettiğinizde Cenova şifre resetleme programı ile geçici menü giriş şifresi üretilip unutulan adin şifresi telefonda yönlendirilerek resetlenir. Dvr admin şifre sıfırlama işleminin yapılabilmesi için kayıt cihazının internete bağlı olmasına gerek yoktur.

0543 276 95 15 Nolu cep telefonu Whatsapp Numaramıza DVR Kayıt cihazı şifre sora ekran resmini atın 

Şifre resmi atıldıktan sonra Cenova şifre üretme programı ile teknik destek personelimiz sizlere şifre resetleme kodu üretilerek kayıt cihazı şifresi fabrika ayarlarına döndürülüp yeni şifre tanıtılması sizlere telefonda destek verilerek yaptırılacaktır. 

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme teknik destek bedeli 100 tl dir. Ödemenizi banka havalesi yada kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu