Bilgi BankasıCCTV SistemleriDVR Şifre ResetlemeEğitimlerProgramlar

DVR Şifre Resetleme Programı

Kamera kayıt cihazı şifre resetleme programı

DVR kayıt cihazı admin şifresi unutulduğunda dvr şifre resetleme programı ile admin menü giriş şifresi resetlenerek yeni bir dvr password tanımlaması yapılabilir. DVR şifre sıfırlama için gerekli olan program marka ve modele göre değişmektedir. 

DVR Kayıt Cihazı Şifresi Nasıl Sıfırlanır ?

Ülkemizde satılmakta olan kamera kayıt cihazlarında şifre unutulmasına karşı kullanılan dvr şifre resetleme programı ile ile ürelitilen günlük yada 30 dk lık geçerli olan menü resetleme kodları ile sıfırlanabilmektedir. DVR ekranıdaki tarih saate göre yada yanlış şifre girildiğinde ekranda çıkan Safe Kodu yada QR kodu ile geçici şifre oluşturularak dvr kayıt cihazı admin menü şifrsi sıfırlanıp yeni şifre tanımlaması yapılır.

DVR Şifre Resetleme Yöntemleri Nelerdir ?

  • DVR ekranındaki tarih ve saate göre 
  • Dvr ekranında çıkan hata koduna göre 
  • Dvr ekranında çıkan QR Koda göre 
  • Dvr yazılımı yeniden yüklenerek 

En çok kullanılan dvr kayıt cihazı şifre sıfırlama yönetimi ekrandaki tarih ve saate göre geçici şifre üreten şifre resetleme programlarıdır. 

DVR Kayıt cihazı marka ve modeline göre QR kode ile yada ekrana çıkan hata kodu ile dvr geçici şifre oluşturulup dvr kayıt cihazına yeni menü şifre tanımlaması yapılabilir. 

DVR Şifre Resetleme Programı Nasıl İndirilir ?

DVR şifre sıfırlama programı kamera sistemi teknik servisi veren firmalara özel olduğu için son kullanıcılar bu programlara ulaşamaz. İnternette bazı web sitelerinde bulunan programlar virüslü yada doğru yazılım değildir, bu konuda internetten indirip bilgisayarınıza kuracağınız programlara dikkat edin, bilgisayarınıza zarar verebilir. 

Kamera sistemi kurulumu yapan firmalar için hazırlamış olduğumuz DVR Şifre Resetleme Eğitimi ile birçok farklı dvr kayıt cihazına ait şifre sıfırlama programını temin edebilirsiniz. Aynı zamanda DVR şifre sıfırlama eğitimizde detaylı olarak marka ve modele göre dvr menü giriş şifre resetlemesi nasıl yapılacağı anlatılmaktadır. 

DVR Şifre Resetleme Eğitimi 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu