Bağlantı ŞemalarıBilgi BankasıGüvenlik SistemleriPDKS SistemleriProgramlar

Fabrika Mola Zil Programı – PNP Zil Programı

Genesis iş yeri mola zil programı - Paydos zil programı

Genesis usb fabrika mola zil programı, PNP zil programı, paydos zili programı, zaman ayarlı zil programı indirme sayfası. Bu sayfadan mola zil programı yeni ve eski versiyonu indirebilirsiniz. 

Genesis Usb iş yeri vardiya zili ürünlerini bilgisayar ile programlanabilmesi için gerekli olan fabrika mola zili programı en güncel versiyonunu sitemizden indirebilirsiniz. İş yeri vardiya – mola zil sistemi programı, siz değerli kullanıcılarımız için sürekli en güncel versiyonu sitemizden yayınlanmaktadır. Paydos zili programı kullanımı basit olup kendiniz kolaylıkla kurulumu yapabilirsiniz. Kurulum esnasında Teknik Depo Müşteri Hizmetlerinden  ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Fabrika Mola Zil Programı İndir 

01.01.2020 tarihinden itibaren üretilen İş yeri mola – vardiya zili kontrol ünitesi programını indirmek için tıklayın. 

Fabrika mola zil kontrol ünitesini programlarken elektrik soketi bağlantısı takılı olmamalıdır. Cihaz elektrik bağlantısını yapmayın. Programlama bittikten sonra ayarlar kaydedilip Usb kablo cihazdan çıkartılmalıdır. Usb kablo takılı iken cihaz çalışmaz.

Ürün kurulumu esnasında 0531 781 41 35 telefondan teknik destek alabilirsiniz.

Mola – Vardiya Zil Kontrol Ünitesi Bağlantı Şeması 

Mavi Klemens AC 220 Volt şebeke elektrik giriş uçları 

Yeşil Klemens AC 220 Volt şebeke elektrik çıkış uçları 

Bağlantı yapılırken  zil çıkışana elektrik vermeyin, zil çıkışına elektrik verilir ise cihaz yanar ve garanti dışı kalır. 

Mola – Vardiya Zil Kontrol Ünitesi Kontaktör  Bağlantı Şeması 

Mola – Vardiya Zil Kontrol Ünitesi Buton Bağlantı Şeması

İş yeri mola zil sistemine manuel çaldırmak için buton ilave edilecek ise cihaz bağlantıları aşağıdaki bağlantı şemasına uygun yapılmalıdır. 

Buton bağlantı şemasında gösterildiği gibi cihaz ana kartı üzerinde N Giriş ve N Çıkış uçları köprülüdür. Buton bağlantı L Giriş ve L çıkış uçları arasında yapılmalıdır. Bağlantı yapılırken bu şemaya uyulmaz ise cihaz kısa devreden dolayı yanar ve garanti dışı kalır. 


PNP Mola Zil Programı İndir 

Eski versiyon PNP fabrika mola zil kontrol ünitesi programını indirmek için tıklayın.


İş yeri – Fabrika mola zil sistemleri satış sitesi 

 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu