Alarm SistemleriGüvenlik Sistemleri

Fonri Alarm Sistemleri – Fonri alarm fiyatı

Fonri alarm sistemi nedir ? - Fonri alarm ürünleri incelemesi

Herkese merhaba bu yazımızda fonri kablosuz alarm sistemi nedir, fonri alarm sistemi ürünleri kutu açılımı ve fonri alarm teknik özelliklerinden bahsettik.

Fonri alarm nedir ? 
Entegre İç ve Dış IP Kamera, Akıllı Priz, Akıllı Ampul, Panik Butonu, Gaz, Duman, Su, Titreşim Sensörleri ile Sadece Güvenlik Sistemi Değil, Aynı Zamanda “Kablosuz Akıllı Ev ve Güvenlik Sistemi’dir.

Fonri alarm sistemi özellikleri 

Stabil Çalışma
Defalarca testten geçmiş altyapısı ile gönül rahatlığı kullanabileceğiniz entegre Akıllı Ev ve Güvenlik Sistemidir.
Akıllı Otomasyon Sistemi
IP kameralar, akıllı priz, panik butonu, gaz, duman, su ve titreşim sensörleri ile sadece bir güvenlik sistemi değil, aynı zamanda Kablosuz Akıllı Ev Sistemi’dir.
Hızlı ve Kolay Kurulum
Cep telefonunuzdan aksesuarlardaki QR kodları okutarak 5 dk içinde aksesuarları kolayca ekleyebilirsiniz.
Geniş İletişim Menzil
200 Mt. menzil ile birçok alanda kullanım sağlar. Sinyal yükselticilere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.
Kablosuz İletişim
Şarj edilir ve değişebilir piller ile desteklenen aksesuarlar, kablosuz olarak ana panele bağlanır. Kablo maliyetini ve kirliliğini ortadan kaldırır.

Fonri alarm fiyatı 

Fonri Alarm Yazılımsal Özellikleri

Siri (iOS) ile Kontrol
Siri (iOS) ile çalışan sistem telefonunuzdan uygulamayı açmadan Ses komutu ile sistemi devreye alıp çıkarabilirsiniz. 
Kullanıcı Yetkilendirme
Sınırsız kullanıcı desteği yanında “Yönetici, Kullanıcı ve Misafir” gibi 3 düzeyde kullanıcı yetkilendirebilirir
 
Herkesin Haberi Olsun!
Uygulama yüklü olmasa bile, alarm durumunda istenen kişilere alarm gönderim olanağı sağlar.
 Evde Alarm Modu
Evde alarm modunda iken, hangi sensörlerin aktif olacağını, hangi sensörlerin pasif hale geçeceğini belirleyebilirsiniz.
 Tehdit Alarmı
Alarmı sessize alabilir ve gizlice alarm durumunu gönderebilirsiniz, SOS Panik butonu ile sessiz alarm gönderebilrisiniz.
 Alarm Kurma Derdi Yok!
Belirlediğiniz gün ve saatlerde otomatik alarmı devreye alır ve devre dışı bırakır. Siz unutsanız bile eviniz her zaman güvende olur.

Fonri Alarm Sistemi Sıkça Sorulan Sorular

Fonri Akıllı Ev ve Güvenlik Sistemi Nedir ? 

Cep telefonu üzerinden yönetebileceğiniz kompakt, kablosuz ve kurulumu kolay akıllı ev ve güvenlik sistemidir. Dilerseniz Dünya’nın neresinde olursanız olun iç, dış kameralarıyla neler olup bittiğini takip edin.

Fonri alarm sisteminde aylık ödeme yada cayma bedeli var mı ? 

Fonri alarm sistemini satıl alırsınız, alarm sistemi kiralama yapmazsınız dolayısı ile alarm sistemi için aylık ödeme veya cayma bedeli yoktur.

Fonri akıllı ev alarm sistemi nasıl kurulur ?

Kullanma kılavuzunda detaylı anlatımı takip ederek 5 dk. ’da rahatlıkla kurulumu tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz youtube kanalımda hazırladığım fonri alarm sistemi kurulumu videomuzdan detaylı kurulum ve mobil uygulama kullanımını inceleyebilirsiniz.

Fonri alarm çalışma menzili nedir ?

Sistem, ana paneli ile güvenlik aksesuarları arasında geniş çapta bir iletişim menziline sahiptir. Bu da sinyal yükselticilere olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Tripleks bir yapı rahatlıkla yükseltici gerektirmeden kurulum tamamlanabilir.

Her şeyi cep telefonu uygulaması ile yapıyorum ?

Evet. Sistem tamamı ile doğrudan mobil cihazınız üzerinden kontrol edilir. Sistemin ilk kurulumu sıradan sistemler gibi saatler sürmez. Kullanıcı, aksesuar ekleme yine sadece birkaç dk içinde mobil cihaz üzerinden yapılır. İsterseniz cep telefonunuzla aksesuar üzerindeki QR kodları taratarak hızlı aksesuar ekleme yapabilirsiniz. iOS veya Android üzerinden ücretsiz olarak cep telefonunuza Türkçe uygulamayı indirebilirsiniz.

Fonri alarm sistemini uzaktan açıp kapatabilirmiyim. ? 

Aksesuarlar haricinde mobil uygulama üzerinden rahatlıkla devre alırsınız. Akıllı senaryo uygulaması ile istediğiniz gün ve saatlerde alarmı otomatik olarak devreye alır ya da devre dışı bırakabilirsiniz. Siz unutsanız bile eviniz her zaman güvende olur. Alarm kurma derdiniz yoktur. Belirlediğiniz gün ve saatlerde otomatik alarmı devreye alır ve devre dışı bırakır. 3 düzeyde sınırsız kullanıcı yetkilendirilme; “Yönetici, Kullanıcı ve Misafir” yapabilirsiniz. “Bir Bakışta” sistem durumunu görme ve kullanıcı dostu ara yüz ile kolay kullanım özelliği vardır. Evde alarm modunda hangi sensörlerin aktif olacağını belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama üzerinden ses ve ışıkları da ayarlanabilirsiniz.

Elektrik kesilince ne olur ? 

Fonri alarm sistemi, Elektrik kesilince mevcut internette kesileceği için sistem offline olarak çalışmaya devam eder. Ancak sistem elektrik kesintisini size haber verir. Ana panel elektrik kesintilerine karşı 8 saate kadar pil ömrü vardır. Elektrik geldikten sonra otomatik olarak kendini şarj eder.

Fonri alarm sistemini akıllı ev sistemi olarak kullanabilirmiyim ?

Evet. Alarm ve güvenlik paketine ek olarak dilerseniz kablosuz IP kamera, akıllı priz, panik butonu, gaz, duman, su, titreşim sensörlerini sisteme kolayca ekleyebilir sadece bir alarm, güvenlik sistemi değil, aynı zamanda kablosuz akıllı ev sistemine sahip olursunuz. Fonri alarm uygulaması üzerinden  rahatlıkla lamba, priz, panjur gibi elektrikli ev aletlerini kontrol edebilirsiniz.

Fonri alarm ürünleri garantisi ne kadar ? 

Fonri alarm ürünlerinin 2 yıl ithalatçı garantisi bulnmakta olup arızalı ürün birebir değişimi yapılır. 

 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu