CCTV SistemleriGüvenlik Sistemleri

Neutron Cepten İzleme Ayarları – NMSS AHD Kurulumu

NMSS AHD Cep Telefonu İzleme Ayarları Nasıl Yapılır ?

Neutron güvenlik kamerası cep telefonu izleme programı NMSS AHD yazılımı izleme ayarı nasıl yapılır, neutron dvr NMSS AHD programı tanıtılması nasıl yapılır detaylı anlatımı bu yazımızda bulabileceksiniz. 

Neutron dvr kayıt cihazlarında cep telefonundan kamera görüntülerinin izlenmesi için NMSS AHD programı kullanılır. NMSS cep telefonu izleme ayarlarının nasıl yapılacağı sizler için hazırlamış olduğumuz videomuzda detaylı olarak anlatılmıştır. 

Neutron Cepten İzleme Ayarları – NMSS AHD Kurulumu

Neutron Cep telefonu izleme programı nasıl indirilir ?

Android yazılımlı telefonlar ve İOS yazılımlı telefonlar ve tabletler için NMSS AHD kamera izleme yazılımını Android market ( Google Play )  ve Apple Store den indirebilirsiniz.

İOS uygulama tablet ve telefonunuzda App Store uygulamasına girip Armam kısmına NMSS AHD yazarak kamera izleme programını indirebilirsiniz.

Cep Telefonundan Kamera İzleme Ayarları Nasıl Yapılır ?

Güvenlik kamerası görüntülerinin internetten izlenebilmesi için ilk olarak DVR kayıt cihazı internet ayarlarının yapılması gerekir. DVR kayıt cihazına bağlı Network kablosunun modeme takılı olması gerekir

Dvr kayıt cihazına bağlı Mause da Sağ tıklanıp Kısa kurulum sihirbazına girilip burdaki adımlar uygulanarak DVR kayıt cihazının internet ayarları yapılır. Videomuzda bu ayarların nasıl yapılacağı detaylı olarak anlatılmıştır. 

Nutron Kamera Sistemi PC İzleme Programı

Neutron marka dvr kayıt cihazlarını bilgisayardan izlemek için gerekli Smart VMS yazılım ve ayarlar aşağıdaki konumuzda detaylı olarak anlatılmıştır. 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu