Bilgi BankasıCCTV SistemleriGüvenlik SistemleriProgramlar

Neutron DVR Kayıt Cihazı PC İzleme Programı Smart VMS

Neutron Kamera kayıt cihazı bilgisayar izleme programı

Neutron TRA Serisi DVR kayıt cihazı bilgisayar izleme programı, neutron kamera sistemi pc izleme programı, neutron marka kamera kayıt cihazınızı bilgisayar ile izleme yapabilmeniz için gerekli programı indirebilirsiniz.

Neutron ( XMEYE ) Yazılımı kullanan dvr kayıt cihazlarının bilgisayar ile izleme yapılması için için gerekli olan Bilgisayar izleme programını web sitemizdeki indirme linkinden indirebilirsiniz.

Neutron CMS yazımı kurulumu nasıl yapılır, VMS Smart programı ayarları ve dvr kayıt cihazı ekleme işlemlerinin aşama aşama gösterildiği videomuzu izleyebilirsiniz.

Neutron Smart VMS PC Programı ayarları nasıl yapılır

Neutron Smart VMS ile XMEYE CMS programı aynı program olup Videomuzda anlattığımız şekilde kurulum yapabilirsiniz. !!!!!!!

Neutron Yazılımlı bir yada birden fazla dvr kayıt cihazınız var ise  Smart VMS CMS yazılımı ile windows yada Mac yüklü bir bilgisayardan kamera görüntülerini izleye bilirsiniz.  

İlk olarak yukarıdaki link ten Smart VMS PC Yazılımını bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekir. 

Program kurulumu yaptıktan sonra  gerekli tüm aşamalı sizin için hazırladığımız videomuzda detaylı olarak izleyebilir, sizde bilgisayarınızdan güvenlik kameralarınız görüntülerini kolayca izleyebilirsiniz. 

Neutron SMART VMS (OnViF) Windows Versiyonu indir 

Neutron SMART VMS (OnViF) Mac Versiyonu

Neutron Kamera Sistemi Online Satış Sitesi 

SMART VMS CMS Bilgisayar Özellikleri 

Bu konuda genel özellikler vermek daha doğru olmakla birlikte ekran kartı, ve işlemcisi güçlü bir bilgisayar kullanmanız tavsiye ederiz. 

İşletim sistemi :Windows 10 

İşlemci : İntel İ3 ve üzeri 

Rem : 8 GB ve üzeri 

Ekran Kartı : 2 GB ve Üzeri 

Neutron kamera sistemleri ürünleri 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu