DVR Şifre ResetlemeHizmetler

Neutron DVR Şifre Sıfırlama ( Admin Şifre Resetleme )

Neutron dvr kayıt cihazı admin şifre resetleme teknik destek hizmeti

Dvr kayıt cihazı menü giriş şifresi unutulmuş ise, Neutron kayıt cihazı admin şifre resetleme teknik destek hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz. Neutron dvr şifre sıfırlama işlemi için teknik destek ekibimiz sizlere gerekli yönlendirmeleri yaparak unutulan kamera kayıt cihazı şifresini resetlemeniz için destek verecektir. 

Neutron Kayıt Cihazı Default Şifresi Nedir?

Neutron DVR kayıt cihazı fabrikasyon şifresi : admin dir. DVR şifre soran ekranda kullanıcı adı admin ve şifre admin olarak giriş yapabilirsiniz.

DVR Kayıt cihazı şifresi birkaç kez yanlış girildiğinde ekranda Hesap Kitlendi yazar. Şifre bilinmiyor se bizlereden Neutron dvr kayıt cihazı şifre sıfırlama işlemi için ücretli teknik destek alabilirsiniz.

Neutron DVR Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır ?

Neutron dvr kayıt cihaz şifre sıfırlama işlemi için kamera kayıt cihazına monitör bağlı olmalıdır. Şifre soran ekran resmi whatsapp destek hattımız ilettiğinizde Neutron DVR şifre üretme programı ile geçici menü giriş şifresi üretilip unutulan adin şifresi telefonda yönlendirilerek resetlenir.  Neutron dvr admin şifre sıfırlama işleminin yapılabilmesi için kayıt cihazının internete bağlı olmasına gerek yoktur.

0543 276 95 15 Nolu cep telefonu Whatsapp Numaramıza DVR Kayıt cihazı şifre sora ekran resmini atın 

Şifre resmi atıldıktan sonra Neutron şifre üretme programı ile teknik destek personelimiz sizlere şifre resetleme kodu üretilerek kayıt cihazı şifresi fabrika ayarlarına döndürülüp yeni şifre tanıtılması sizlere telefonda destek verilerek yaptırılacaktır. 

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme teknik destek bedeli 100 tl dir. Ödemenizi banka havalesi yada kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu