Bilgi BankasıGüvenlik KamerasıTeknik Özellikleri

Neutron Güvenlik Kamerası Fiyatı – Özellikleri

Neutron güvenlik kamerası ürünleri ve teknik özellikleri

Neutron firmasına ait güvenlik kamerası modelleri, kamera sistemi teknik özellikleri, güncel neutron güvenlik kamerası fiyatı sayfamızda bulabilirsiniz. 

Neutron Güvenlik Sistemleri 

Ülkemizde uzun yıllardır elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteren Neutron Güvenlik Sistemleri firmasına ait AHD Güvenlik kameraları teknik özellikleri ve teknik dökümanları bu yazımızdan takip edebilirsiniz. 

Neutron Kamera 

Neutron kamera modelleri ve teknik özelliklerini sizler için listeledik, ihtiyacınız olan güvenlik kamerasını ürün özelliklerini karşılaştırarak seçebilirsiniz. 

—————————————————————————————————————————–

Neutron TRA-7412 HD AHD Kamera 

—————————————————————————————————————————–

Neutron TRA-8405 HD AHD Kamera 

—————————————————————————————————————————–

Neutron TRA-7410 HD AHD Kamera 

—————————————————————————————————————————–

AHD ( Analog HD ) Güvenlik Kamerası Nedir? 

Analog kamera sistemi altyapısını kullanarak (  cctv kablo ile ) çalıştırılabilen, 720p ve 1080p  4 Megapixel ve 5 Megapixel  çözünürlükte görüntü elde edilebilen yeni nesil  HD Güvenlik kamera sistemleridir. 

AHD Kamera DVR Kayıt Cihazı Seçimi

Yeni nesil analog hd güvenlik kamerası alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta dvr kayıt cihazıdır. Kameraların takılacağı dvr kayıt cihazı teknik özellikleri önemli olup  takılacak güvenlik kamerası için uygun olmalıdır. Benim sizlere tavsiyem dvr kayıt cihazı ile kamera aynı marka olmalıdır.

DVR Kayıt Cihazı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kamera Çözünürlük Desteği : Takılacak güvenlik kamerası çözünürlüğü 4 megapixel ise dvr kayıt cihazının 4 megapixel kamera çalıştırma özelliği olmalıdır. DVR kayıt cihazını, takılacak güvenlik kamerası çözünürlüğünü desteklemelidir. 

Kanal Sayısı : DVR kayıt cihazları 4, 8, 16, v3 32 kamera kapasitelidir. Cihaz seçerken ileriki dönemlerde kamera ilavesi yaplacak ise yüksek kapasiteli dvr kayıt cihazı alınmalıdır. 

Disk Kapasitesi : Alacağınız dvr kayıt cihazına kaç adet disk takılabiliyor buna mutlaka dikkat edin. DVR kayıt cihazı içerinden Harddisk çıkmaz, siz istenilen kayıt süresine ve takılan kamera sayısına göre disk takarsınız. 

Neutron Kamera Fiyatı 

Neutron güvenlik kamerası fiyatı için Güvenlik sistemleri online satış sitemizi ziyaret edebilir ve kredi kartı ve banka havalesi ile ihtiyacınız olan kamera sistemi siparişini verebilirsiniz. 

Neutron Fiyat Listesi 

Neutron güvenlik sistemlerine ait kamera sistemi fiyat listesi 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu