DVR Şifre ResetlemeHizmetler

SCSI DVR Şifre Resetleme l Kayıt Cihazı Şifre Sıfırlama

SCSI marka kamera kayıt cihazı admin şifresi resetlemesi nasıl yapılır ?

SCSI marka dvr kayıt cihazı admin şifresi resetlemesi nasıl yapılır, scsı dvr şifre sıfırlama için gerekli olan işlemler nelerdir detaylı olarak bu yazımızda anlattık. 

SCSI DVR Fabrikasyon şifre nedir ?

SCSI kamera kayıt cihazı default admin şifresi 123456 dır. DVR Şifresi değiştirilmiş ise şifre sıfırlama yapılarak dvr şifresi resetlemesi yapılabilmektedir. 

SCSI Dvr Cep telefonu izleme yazılımı nedir ?

SCSI marka dvr kayıt cihazı cep telefonu izleme yazılımı SuperLive Plus tır. Android market ve Apple Store den SuperLive Plus uygulamasını tablet ve telefonlarınıza indirebilirsiniz. 

SCSI DVR Kayıt cihazlarında P2P izleme Özelliği Varmıdır ? 

AHD özellikli SCSI dvr kayıt cihazlarında P2P ( Sabit ip adresi olmadan ) izleme özelliği mevcuttur. DVR menüsünde Network ayarlarında P2P izleme ayarları yapılabilir. 

SCSI DVR Şifre Sıfırlama

SCSI güvenlik kamerası dvr kayıt cihazı şifre sıfırlama işlemi için kamera kayıt cihazına monitör bağlı olmalıdır. Şifre soran ekran resmi whatsapp destek hattımız ilettiğinizde SCSI şifre resetleme programı ile geçici menü giriş şifresi üretilip unutulan adin şifresi telefonda yönlendirilerek resetlenir. Dvr admin şifre sıfırlama işleminin yapılabilmesi için kayıt cihazının internete bağlı olmasına gerek yoktur.

0543 276 95 15 Nolu cep telefonu Whatsapp Numaramıza DVR Kayıt cihazı şifre sora ekran resmini atın 

Şifre soran resmi atıldıktan sonra SCSI şifre üretme programı ile teknik destek personelimiz sizlere şifre resetleme kodu üretilerek kayıt cihazı şifresi fabrika ayarlarına döndürülüp yeni şifre tanıtılması sizlere telefonda destek verilerek yaptırılacaktır. 

 

DVR ŞİFRE RESETLEME İÇİN NEDEN ÜCRET İSTENİYOR

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

 

DVR Şifre Resetleme Hizmeti Nasıl Veriliyor ?

1 – DVR Şifre resetleme yapabilmemiz için dvr kayıt cihazı kullanıcı adı şifre soran ekran görüntüsünü teknik destek whatsapp hattımıza iletiyorsunuz

2 – Teknik destek ekibimiz yolladığınız ekran görüntüsündeki tarih ve saate göre Avenır dvr şifre üretme programı ile geçici şifre üretiyor

3- Teknik destek ödemesini whatsapp  ile size belirtilen firma hesabımıza yapıyorsunuz. 

3 – Teknik destek ekibimiz sizi telefon ile arayıp dvr menüsünden admin şifresini sıfırlatıp yeni şifre oluşturmanız için gerekli tüm işlemleri yaptırıyor.

!!!!! Önemli !!!!!

Ödeme yapılmadan yada ücretsiz şifre resetleme hizmeti verilmemektedir.

 

Teknik Destek Hattı : 0543 276 95 15 

 

Teknik Destek Ücret Listesi

DVR Şifre resetleme hizmeti : 200 tl 

 Haikon ve Hiloook Serisi DVR Şifre resetleme hizmeti : 250 tl 

DVR Şifre resetleme + Cep ygulama kurulumn hizmeti : 300 tl

Modem Port Açma hizmeti : 250 tl 

Cep Telefonu uygulama ayarları teknik destek hizmeti  : 250 tl 

DVR / NVR PC Yazılımı kurulum teknik destek hizmeti  : 250 tl 

 

SCSI DVR Şifre resetleme videomuz 

 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu