CCTV SistemleriGüvenlik Sistemleri

Sesli kamera sistemi l Coaxial kablo ile ses ve görüntü

Ekstra bir kablo çekmeden güvenlik kamerası ses kaydı

Gelişen teknoloji ile birlikte görüntü kablosu üzerinden ekstra bir kablo bağlantısı yapmadan güvenlik kamerası görüntü ve ses dinleme yapılabilmektedir. Bebek izleme kamera sistemi ve bakıcı izleme kamera sistemlerinde kamera ses özelliğinin mutlaka olması gerekmektedir. 

Sesli kamera sistemi fiyatı

Kullanmakta olduğunuz güvenlik kamerası görüntülerinden memnun değilseniz yada güvenlik kameranız ses almıyor ise kamera sisteminizin alt yapısını değiştirmeden bu ürünler ile 5 megapixel görüntü çözünürlüğüne sahip Sesli kamera ile değiştirerek en iyi kamera sistemine sahip olabilirsiniz.  

Tek kablo üzerinden görüntü ve ses

Sesli güvenlik kamerasının en büyük avantajı görüntü kablosu üzerinden ses de alınabilmesidir, ekstra bir kablo ve soket bağlantısı yapmadan güvenlik kamerası görüntüsü ve ortam sesi kaydedilebilir. Sesli güvenlik kamerası için bu teknolojiyi destekleyen dvr kayıt cihazlarında kullanılmalıdır. 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu