Teknik Danışmanlık

Güvenlik sistemleri kurulumu projelerinizde sistemin keşfi ,projelendirilmesi ve teknik şartnamesisin hazırlanması önemli bir süreçtir.  Güvenlik sistemleri projelerinizde teknik danışmanlık hizmeti alarak zaman ve maliyetlerde kazanç elde edebilirsiniz. 

Proje danışmanlığı – Teknik Danışmanlık 

Güvenlik sistemi projelerinde keşif, planlama, teknik şartname düzgün yapılmaz ise kurdurulan güvenlik sisteminde randıman alınamaz ve olması gereken maliyetlerden çok daha yüksek fiyatlara işinize yaramıyacak sistemleri kurdurursunuz. 

Proje Yönetimi ve  Danışmanlık Hizmeti Nasıl Verilir

1- Keşif 

Güvenlik sistemi kurulumu yapılacak yerde tarafımdan profesyonel olarak ihtiyaçlar belirlenir, sistemini kurulacağı yerdin ihtiyaçlarına göre kullanılması gereken ürünler ve takılacağı yerler keşif esnasında belirlenir. 

2- Teknik Şartname Hazırlanması 

Yapılan keşif doğrultusunda ihtiyacınız olan ürün teknik özellikleri ve adetleri belirlenip gerekli teknik şartname hazırlanır. 

  • Hırsız alarm sistemi teknik şartnamesi 
  • Yangın alarm sistemi teknik şartnamesi 
  • Kamera sistemi teknik şartnamesi
  • Seslendirme sistemi teknik şartnamesi 
  • Kartlı geçiş sistemi teknik şartnamesi 

3- Projelendirme 

Keşif esnasında belirlelen noktalara uygun ürünler sistemin kurulacağı yerin projesi üzerinde yerleri belirlenerek projelendirilmesi yapılır.

4- Tekliflendirme ve Fiyat Karşılaştırması 

Sİizin bulacağınız yada benim tavsiye ettiğim güvenlik sistemleri firmalarına oluşturulan teknik şartname ve ürün listesi ulaştırılarak projeyi sorunsuz bir şekilde tamalayacak firmalardan fiyat tekliflerin alınması, bu tekliflerin karşılaştırılması ve firmalarla gerekli görüşmelerin yapılması, firmaların teknik yeterliği tarafımdan kontrol edilir ve proje sahiplerine rapor halinde sunulur. Verilen tekliflerin rakamları kontrol edilir. Ederinin üzerinde olan teklifler gerekli rakamlara çekilir. 

Proje Kontrolü ve Takibi

Anlaşılan firma ile yapılacak sözleşmenin hazırlanması projede kullanılan ürünleri verilen teklif deki ürünler ile aynı olması ve şartnameye uygun olup olmadığının kontrolü tarafımdan yapılmaktadır. 

  • Teklifte verilen ürünler mi kullanılıyor 
  • Sistemin Kablolaması düzgün yapılıyor mu?
  • Sistemin montajı düzgün yapılıyor mu?
  • Sistem odası kurulumu düzgün yapılıyor mu?

Danışmanlık hizmeti verdiğim tüm projelerde bütün aşamalar tarafımdan dikkatlice takip edilip raporlanmaktadır. 

Projenizin benim gibi profesyonel güvenlik sistemleri uzmanı tarafından takip edilmesi sayesinde hem zaman hem de maliyetten tasarruf edersiniz. 

 

İletişim 

GSM : 0532 582 65 87  Mail: info@umitozalp.com

Güvenlik sistemleri projelerinizde sorun yaşamamak ve kazanmak için Türkiye genelinde teknik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

Başa dön tuşu