Bilgi BankasıCCTV SistemleriGüvenlik SistemleriProgramlar

XMEYE PC Programı – XMEYE Bilgisayar İzleme Programı

XMEYE Yazılımlı DVR Kayıt Cihazları Bilgisayar İzleme Programı İndirebilirsiniz

Bu yazımızda Xmeye yazılıma sahip dvr kayıt cihazı bilgisayar izleme programı ayarları, xmeye cms 3.0 indir, xmeye pc programı kurulumu ve dvr kayıt cihazı eklemesi nasıl yapılır? bunlardan bahsettik.

XMEYE Yazılımı kullanan dvr kayıt cihazlarının bilgisayar ile izleme yapılması için için gerekli olan Bilgisayar izleme programını web sitemizdeki indirme linkinden indirebilirsiniz.

 XMEYE CMS yazımı kurulumu nasıl yapılır, xmeye pc programı ayarları ve dvr kayıt cihazı ekleme işlemlerinin aşama aşama gösterildiği videomuzu izleyebilirsiniz.

XMEYE PC Programı ayarları nasıl yapılır

XMEYE Yazılımlı bir yada birden fazla dvr kayıt cihazınız var ise  XMEYE CMS yazılımı ile windows yüklü bir bilgisayardan kamera görüntülerini izleye bilirsiniz.  

İlk olarak yukarıdaki link ten XMEYE PC Yazılımını bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekir. 

Program kurulumu yaptıktan sonra  gerekli tüm aşamalı sizin için hazırladığımız videomuzda detaylı olarak izleyebilir, sizde bilgisayarınızdan güvenlik kameralarınız görüntülerini kolayca izleyebilirsiniz. 

XMEYE CMS 3.0 indir

Xmeye CMS Bilgisayar Özellikleri 

Bu konuda genel özellikler vermek daha doğru olmakla birlikte ekran kartı, ve işlemcisi güçlü bir bilgisayar kullanmanız tavsiye ederiz. 

İşletim sistemi :Windows 10 

İşlemci : İntel İ3 ve üzeri 

Rem : 8 GB ve üzeri 

Ekran Kartı : 2 GB ve Üzeri 

XMEYE Cep telefonu izleme ayarları 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bir şey sormak istiyorum. Bu programı yüklerken local admin olması gerekiyor, bunda bir sıkıntı yok ama çalıştırmayı denerken de local admin hakkı istiyor, normal bir user ile çalıştırmak için ne yapmak gerekiyor. Ben birkaç şey denedim ama başarılı olamadım. Şirket prosedürü olarak kullanıcılara local admin hakkı verilmiyor. Ben bu program ile işyerinde şirket notebook’u üzerinden evimi ve yazlığı izlemek istiyorum. ( Kamera sistemleri bana ait değil site yönetimi tarafından kuruldu.)
    Yardımcı olursanız sevinirim.
    İyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu