CCTV Sistemleri

Dahua XVR DVR Kayıt Cihazı Kurulum Ayarları Nasıl Yapılır

Bu yazımızda Dahua XVR serisi dvr kayıt cihazı ilk kurulum ayarları yapılırken nelere dikkat edilmeli, dahua kamera sistemi kurulumu nasıl yapılır sizler için detaylı olarak anlatmaya çalıştık. 

Dahua DVR Kurulum Aşamaları

Dahua XVR serisi yeni bir dvr kayıt cihazı aldığınızda ilk olarak kurulum için bir monitöre bağlamalısınız. DVR içerisinden çıkan adaptörü dvr kayıt cihazına bağlayıp çalıtırmalısınız. DVR enerjisi verildikten sonra ekrana dvr açılış ekranı gelir ve sistem sizden dil ve ülke seçmenizi ister sonrasında dvr ekranından yeni şifre tanımlası istenir. 

DVR Kayıt cihazına tanımladığınız şifreyi mutlaka not almalısınız. 

DVR Kayıt cihaz şifre tanımlaması yapıldıktan sonra ileri diyerek  dvr tarih saat ayarı ve internet izlemee ayarlarının yapılması gerekmektedir.  Videmuzda izler için detaylı olarak dahua dvr kayıt cihazı kurulum aşamaları anlattık. 

Dahua XVR Kamera Kayıt Cihazı İlk Kurulum Ayarları

Dahua kamera sistemi cepten izleme programı DMSS kullanmaktadir. Dahua dvr kayıt cihazlarında sabit ip adresine gerek olamadan P2P cloud server ile izleme imkanı bulunur. Bu vidomuzda sizler için dahua kamera sistemi cepten ileme ayarları nasıl yapılır detaylı olarak anlattık. 

Dahua DVR Cep telefonu izleme l DMSS Ayarları

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu