Şifre Resetleme

Xmeye dvr şifre resetleme l Xmeye şifre sıfırlama

XMEYE Yazılımlı DVR Kayıt Cihazlarında Admin Şifre Resetleme Nasıl Yapılır

Xmeye yazılımlı dvr kayıt cihazı şifre sıfırlama işlemi nasıl yapılır, xmeye admin şifre resetleme yapılmasını bu yazımızda anlattık.

Xmeye DVR admin şifresi nedir ?

Eski versiyon xmeye dvr admin şifresi boştur. Yeni nesil xmeye dvr admin menü şifre ilk kurulumda tanımlanır. Xmeye admin şifresi unutulmuş ise DVR şifre sıfırlama işlemi yapılarak yeni şifre tanımlanabilir.

Xmeye Şifre Sıfırlama nasıl yapılır ?

DVR admin menü giriş şifresi unutulmuş ise xmeye şifre sıfırlama programı ile dvr ekranındaki tarih ve saate göre yada yanlış şifre girildiğinde ekrana gelen hata kodu ile xmeye şifre sıfırlama yapılır. 

 

Şifre soran resmi atıldıktan sonra Xmeye dvr Şifre Resetleme Programı ile teknik destek personelimiz sizlere DVR şifre sıfırlama kodu üretilerek kayıt cihazı şifresi fabrika ayarlarına döndürülüp yeni şifre tanıtılması sizlere telefonda destek verilerek yaptırılacaktır. 

DVR ŞİFRE RESETLEME İÇİN NEDEN ÜCRET İSTENİYOR

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

DVR Şifre Resetleme Hizmeti Nasıl Veriliyor ?

1 – DVR Şifre resetleme yapabilmemiz için dvr kayıt cihazı kullanıcı adı şifre soran ekran görüntüsünü teknik destek whatsapp hattımıza iletiyorsunuz

2 – Teknik destek ekibimiz yolladığınız ekran görüntüsündeki tarih ve saate göre Avenır dvr şifre üretme programı ile geçici şifre üretiyor

3- Teknik destek ödemesini whatsapp  ile size belirtilen firma hesabımıza yapıyorsunuz. 

3 – Teknik destek ekibimiz sizi telefon ile arayıp dvr menüsünden admin şifresini sıfırlatıp yeni şifre oluşturmanız için gerekli tüm işlemleri yaptırıyor.

!!!!! Önemli !!!!!

Ödeme yapılmadan yada ücretsiz şifre resetleme hizmeti verilmemektedir.

 

Teknik Destek Hattı : 0543 276 95 15 

 

Teknik Destek Ücret Listesi 

DVR Şifre resetleme hizmeti : 200 tl 

 Haikon ve Hiloook Serisi DVR Şifre resetleme hizmeti : 250 tl 

DVR Şifre resetleme + Cep ygulama kurulumn hizmeti : 300 tl

Modem Port Açma hizmeti : 250 tl 

Cep Telefonu uygulama ayarları teknik destek hizmeti  : 250 tl 

DVR / NVR PC Yazılımı kurulum teknik destek hizmeti  : 250 tl 

 

Xmeye DVR Şifre Değiştirme 

Teknik destek ekibimiz tarafından DVR kayıt cihazı şifresi resetlendikten sonra dvr menüsü üzerinden gerekli yönlendirmeleri yaparak sizlere yeni dvr şifresi tanımlaması yaptıracaktır. 

Xmeye Admin Şifresi Resetleme Videomuz 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu