Şifre Resetleme

Xmeye dvr şifre resetleme l Xmeye şifre sıfırlama

XMEYE Yazılımlı DVR Kayıt Cihazlarında Admin Şifre Resetleme Nasıl Yapılır

Xmeye yazılımlı dvr kayıt cihazı şifre sıfırlama işlemi nasıl yapılır, xmeye admin şifre resetleme yapılmasını bu yazımızda anlattık.

Xmeye DVR admin şifresi nedir ?

Eski versiyon xmeye dvr admin şifresi boştur. Yeni nesil xmeye dvr admin menü şifre ilk kurulumda tanımlanır. Xmeye admin şifresi unutulmuş ise DVR şifre sıfırlama işlemi yapılarak yeni şifre tanımlanabilir.

Xmeye Şifre Sıfırlama nasıl yapılır ?

DVR admin menü giriş şifresi unutulmuş ise xmeye şifre sıfırlama programı ile dvr ekranındaki tarih ve saate göre yada yanlış şifre girildiğinde ekrana gelen hata kodu ile xmeye şifre sıfırlama yapılır. 

0543 276 95 15 Nolu cep telefonu Whatsapp Numaramıza DVR Kayıt cihazı şifre sora ekran resmini atın 

 

Şifre soran resmi atıldıktan sonra Xmeye dvr Şifre Resetleme Programı ile teknik destek personelimiz sizlere DVR şifre sıfırlama kodu üretilerek kayıt cihazı şifresi fabrika ayarlarına döndürülüp yeni şifre tanıtılması sizlere telefonda destek verilerek yaptırılacaktır. 

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme teknik destek bedeli 100 tl dir. Ödemenizi banka havalesi yada kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Xmeye DVR Şifre Değiştirme 

Teknik destek ekibimiz tarafından DVR kayıt cihazı şifresi resetlendikten sonra dvr menüsü üzerinden gerekli yönlendirmeleri yaparak sizlere yeni dvr şifresi tanımlaması yaptıracaktır. 

Xmeye Admin Şifresi Resetleme Videomuz 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu