Şifre Resetleme

Neutron kullanıcı kilitlendi l Neutron Şifre Üretme Programı

Neutron admin kullanıcı şifresi unutulmuş ise

Neutron dvr kayıt cihazı kullanıcı kilitlendi yazısı çıkıyor ise admin giriş şifresini unutulmuş ise kullanıcı kilidi nasıl açılır, neutron şifre üretme programı ile admin şifresi nasıl resetlenir bu yazımızda. 

Neutron kullanıcı kilitlendi neden yazar ?

DVR kayıt cihazı menüsüne giriş yapmak istediğinizde size kullanıcı adı ve şifre sorar, dvr admin şifresi 5 kere yanlış girildiğinde ekranda neutron kullanıcı kilitlendi yazar. Bunun sebebi üst üste yanlış şifre girilmesidir. 

Neutron hesap kilitlendi yazısı nasıl kalkar ?

Peş peşe girilen yanlış şifrelerden dolayı dvr ekranında hesap kilitlendi yazıyor ise kilitlenmiş hesap cihazı kapatıp tekrar açarak normale döndürebilirsiniz, Cihaz açıldığında dvr admin şifresi tekrar girilebilir duruma gelir. DVR admin şifresi doğru girilmez ise Hesap tekrar kilitlenir. 

Neutron DVR şifresi nedir ?

Fabrikasyon olarak neutron dvr şifresi admin dir. DVR kullanıcı adı şifre soran ekranda admin olmalıdır, şifre bölümüne admin yazılarak menüye giriş yapılır. 

Neutron DVR Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır ?

Neutron admin şifre sıfırlama işlemi yetkili teknik servisimizde bulunan neutron dvr şifre reset programı ile yapılmaktadır. Neutron şifre üretme programı ile dvr versiyonuna göre günlük şifre, yada geçici resetleme kodu oluşturularak dvr şifresi sıfırlanır. 

0543 276 95 15 Nolu cep telefonu Whatsapp Numaramıza DVR Kayıt cihazı şifre sora ekran resmini atın 

Şifre soran resmi atıldıktan sonra NEUTRON Şifre Resetleme Programı ile teknik destek personelimiz sizlere geçici şifre sıfırlama kodu üretilerek kayıt cihazı şifresi fabrika ayarlarına döndürülüp yeni şifre tanıtılması sizlere telefonda destek verilerek yaptırılacaktır. 

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme teknik destek bedeli 100 tl dir. Ödemenizi banka havalesi yada kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Neutron dvr şifre resetleme videomuz 

Neutron PC izleme Programı 

Neutron Cep Telefonu İzleme Ayarları 

Neutron Kamera Sistemi fiyatı 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu