Şifre Resetleme

Neutron kullanıcı kilitlendi l Neutron Şifre Üretme Programı

Neutron admin kullanıcı şifresi unutulmuş ise

Neutron dvr kayıt cihazı kullanıcı kilitlendi yazısı çıkıyor ise admin giriş şifresini unutulmuş ise kullanıcı kilidi nasıl açılır, neutron şifre üretme programı ile admin şifresi nasıl resetlenir bu yazımızda. 

Neutron kullanıcı kilitlendi neden yazar ?

DVR kayıt cihazı menüsüne giriş yapmak istediğinizde size kullanıcı adı ve şifre sorar, dvr admin şifresi 5 kere yanlış girildiğinde ekranda neutron kullanıcı kilitlendi yazar. Bunun sebebi üst üste yanlış şifre girilmesidir. 

Neutron hesap kilitlendi yazısı nasıl kalkar ?

Peş peşe girilen yanlış şifrelerden dolayı dvr ekranında hesap kilitlendi yazıyor ise kilitlenmiş hesap cihazı kapatıp tekrar açarak normale döndürebilirsiniz, Cihaz açıldığında dvr admin şifresi tekrar girilebilir duruma gelir. DVR admin şifresi doğru girilmez ise Hesap tekrar kilitlenir. 

Neutron DVR şifresi nedir ?

Fabrikasyon olarak neutron dvr şifresi admin dir. DVR kullanıcı adı şifre soran ekranda admin olmalıdır, şifre bölümüne admin yazılarak menüye giriş yapılır. 

Neutron DVR Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır ?

Neutron admin şifre sıfırlama işlemi yetkili teknik servisimizde bulunan neutron dvr şifre reset programı ile yapılmaktadır. Neutron şifre üretme programı ile dvr versiyonuna göre günlük şifre, yada geçici resetleme kodu oluşturularak dvr şifresi sıfırlanır. 

0543 276 95 15 Nolu cep telefonu Whatsapp Numaramıza DVR Kayıt cihazı şifre sora ekran resmini atın 

Şifre soran resmi atıldıktan sonra NEUTRON Şifre Resetleme Programı ile teknik destek personelimiz sizlere geçici şifre sıfırlama kodu üretilerek kayıt cihazı şifresi fabrika ayarlarına döndürülüp yeni şifre tanıtılması sizlere telefonda destek verilerek yaptırılacaktır. 

 

DVR ŞİFRE RESETLEME İÇİN NEDEN ÜCRET İSTENİYOR

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

DVR Şifre Resetleme Hizmeti Nasıl Veriliyor ?

1 – DVR Şifre resetleme yapabilmemiz için dvr kayıt cihazı kullanıcı adı şifre soran ekran görüntüsünü teknik destek whatsapp hattımıza iletiyorsunuz

2 – Teknik destek ekibimiz yolladığınız ekran görüntüsündeki tarih ve saate göre Avenır dvr şifre üretme programı ile geçici şifre üretiyor

3- Teknik destek ödemesini whatsapp  ile size belirtilen firma hesabımıza yapıyorsunuz. 

3 – Teknik destek ekibimiz sizi telefon ile arayıp dvr menüsünden admin şifresini sıfırlatıp yeni şifre oluşturmanız için gerekli tüm işlemleri yaptırıyor.

!!!!! Önemli !!!!!

Ödeme yapılmadan yada ücretsiz şifre resetleme hizmeti verilmemektedir.

 

Teknik Destek Hattı : 0543 276 95 15 

 

Teknik Destek Ücret Listesi 

DVR Şifre resetleme hizmeti : 200 tl 

 Haikon ve Hiloook Serisi DVR Şifre resetleme hizmeti : 250 tl 

DVR Şifre resetleme + Cep ygulama kurulumn hizmeti : 300 tl

Modem Port Açma hizmeti : 250 tl 

Cep Telefonu uygulama ayarları teknik destek hizmeti  : 250 tl 

DVR / NVR PC Yazılımı kurulum teknik destek hizmeti  : 250 tl 

Neutron dvr şifre resetleme videomuz 

Neutron PC izleme Programı 

Neutron Cep Telefonu İzleme Ayarları 

Neutron Kamera Sistemi fiyatı 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu