Bilgi BankasıCCTV SistemleriGüvenlik SistemleriVideolu Anlatımlar

Cenova dvr cepten izleme ayarları l Cenova Lite Ayarları

Cenova marka dvr kayıt cihazları cep telefonu izleme ayarları nasıl yapılır ?

Herkese merhaba bu yazımızda cenova dvr cepten izleme ayarları nasıl yapılır, Cenova Lite uygulamasına dvr kayıt cihazı nasıl eklenir detaylı olarak anlatıcaz. 

Cenova marka dvr kayıt cihazları cep telefonu izleme yazılımı nedir ?

Cenova marka kamera kayıt cihazı cep telefonu izleme yazımı Cenova Lite tır. Android market yada Apple Storeden Cep telefonlarına yada tabletlerinize  Cenova Lite uygulamasını indirebilirsiniz.

Cenova DVR Kayıt cihazı P2P izleme Özelliği Var mı ?

AHD özellikli cenova marka dvr kayıt cihazlarında sabit ip adresi olmadan izleme özelliği vardır, eski yazılımlı Analog dvr kayıt cihazlarında P2P özelliği yoktur. 

DVR Kayıt Cihazı P2P Özelliği ( Sabit ip olamadan izleme ) Yok ise Ne yapılmalı ?

Kullanmakta olduğunuz kamera sistemi kayıt cihazında P2P izleme özelliği yok ise hizmet satın aldığınız operatörden internet ip adresinizi sabitlettirmeniz gerekir. İp adresiniz sabitlettirdikten sonra dvr kayıt cihazı yerel ip adresine modem port yönlendirilmesi yapılması gerekir. Port yönlendirme yapıldıktan sonra cenova lite uygulaması ile kamera görüntülerini telefondan izleyebilirsiniz. 

Cenova marka dvr kayıt cihazı şifresi nedir ?

Fabrikasyon dvr kayıt cihazı admin şifresi boştur. Alt taraftaki ayarlar menüsüne basıldığında şifre bölümüne hiç bir şey yazılmadan giriş yapılması dvr menüsüne giriş yapmanız için yeterlidir. Dvr şifre unutulmuş ise cenova dvr şifre resetlemesi için destek alabilirsiniz. 

Sizler için hazırlamış olduğumuz Cenova dvr cepten izleme ayarları ve cenova lite uygulama ayarlarının nasıl yapılacağını videomuzu izleyerek sizlerde güvenlik kamerası görüntülerini cep telefonundan izleyebilirsiniz.

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu