CCTV SistemleriGüvenlik Sistemleri

Neutron NVR302 NVR Şifre Resetleme

Neutron NVR Kayıt cihazı şifre resetleme teknik destek hizmeti

Neutron marka NVR kayıt cihazı admin şifresi resetlemesi nasıl yapılır, Neutron NVR302 dvr şifre sıfırlama için gerekli olan işlemler nelerdir detaylı olarak bu yazımızda anlattık. 

Neutron Nvr Fabrikasyon şifre nedir ?

Neutron NVR-302 ip kamera kayıt cihazı fabrikasyon admin menü giriş şifresi cihaz ilk kurulumunda tanımlanır. Nvr Kayıt cihazı şifresi unutulmuş ise şifre resetleme yapılarak yeni şifre tanımlanabilir. 

Neutron DVR & NVR Şifre Sıfırlama

Neutron  güvenlik kamerası NVR kayıt cihazı şifre sıfırlama işlemi için kamera kayıt cihazına monitör bağlı olmalıdır. Şifre soran ekran resmi whatsapp destek hattımız ilettiğinizdeNeutron şifre resetleme programı ile geçici menü giriş şifresi üretilip unutulan admin şifresi telefonda teknik destek verilerek resetlenir. NVR admin şifre sıfırlama işleminin yapılabilmesi için kayıt cihazının internete bağlı olmasına gerek yoktur.

0543 276 95 15 Nolu cep telefonu Whatsapp Numaramıza DVR Kayıt cihazı şifre sora ekran resmini atın 

Şifre soran resmi atıldıktan sonra NEUTRON Şifre Resetleme Programı ile teknik destek personelimiz sizlere şifre sıfırlama kodu üretilerek kayıt cihazı şifresi fabrika ayarlarına döndürülüp yeni şifre tanıtılması sizlere telefonda destek verilerek yaptırılacaktır. 

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme teknik destek bedeli 100 tl dir. Ödemenizi banka havalesi yada kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Neutron Admin Şifresi Resetleme Videomuz 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu