Alarm SistemleriGüvenlik Sistemleri

Pilli caydırıcı sahte harici siren

Kablo ile uğraşmak istemeyenler için

Pilli sahte siren nedir?, pilli dummy siren alırken nelere dikkat edilmeli, pilli siren özellikleri nelerdir, pilli caydırıcı siren kutusu fiyatı. 

Pilli sahte siren nedir ?

Özellikle evlerde yada iş yerlerinde alarm sistemi takılıymış gibi gösterilmek için sahte siren kullanılır. Pilli sahte siren kablo ve herhangi bir elektrik bağlantısı yapılmadan çalışabilen caydırıcı özellikli bir sirendir.

Pilli dummy caydırıcı siren teknik özellikleri

  • Pilli Caydırıcı Sahte Siren 3 Adet 2A Kalem pil ile çalışmaktadır.
  • Siren üzerine yanıp sönen led devresi bulunur
  • Dış Ortama Dayanıklıdır.

Pilli sahte siren fiyatı 

Online satış sitemizden pilli sahte siren siparişini güvenile verebilirsiniz. 

Sahte sirenin sahte olduğu anlaşılır mı ?

Burada dikkat edilmesi gereken nokta siren sahtede olsa orjinal gerçek sirenle aynı tipte olması gereklidir. Sahte siren üzerinde ışık olmalı ve akü bağlantı özelliği olmalıdır. Elektrik kesildiğinde sahte siren çalışmaya devam etmelidir. Sahte siren gerçek sirenle birebir aynı dış görüntüye sahip değil ise sahte olduğu anlaşılır. 

Sahte siren hırsızları caydırır mı ?

Eğer kullanmakta olduğunuz sahte siren gerçek siren ile aynı dış görüntüye sahip ise, ışıkları yanıyor ise ve dummy siren içerisinde akü takılı ise hırsızlar bu sirenin sahte mi gerçek mi olduğunu anlayamazlar. Bu sayede sirenin takılı olduğu yerde alarm sistemi varmış gibi düşünürler öylece olası hırsızlık girişimini engellemiş olursunuz.  

Alarm sistemi kurulumu yaptırmadan önce 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu