Alarm SistemleriGüvenlik Sistemleri

Fonri Nova Alarm Uygulaması Ayarları

Fonri alarm sistemi cep telefonu uygulamasına alarm paneli nasıl tanıtılır ?

Bu yazımızda fonri alarm sistemi uygulaması fonri nova cep telefonu kurulumu ve kablosuz alarm paneli cep uygulamasına tanıtılması nasıl yapılır detaylı bahsedicez. 

Fonri Alarm Uygulaması

Fonri marka kablosuz alarm sistemlerinin cep telefonu ve tabletlerden kontrol edilebilmesi için Fonri Nova uygulaması kullanılır. Fonri uygulaması AEndroid market ve Apple Store den ücretsiz indirilebilir. 

Fonri 2G Alarm ve Fonri 3G alarm Sistemi uygulaması 

Fonri 2G ve Fonri 3G alarm ürünlerinin cep telefonundan kontrol edilebilmesi için gerekli olan Fonri Nova uygulamasına alarm kontrol panelinin tanıtılması çok kolaydır. Sizler için hazırlamış olduğumuz videomuzda Fonri 2G alarm panelinin tanıtılması ve panel ayarları detaylı olarak anlatılmıştır. 

Fonri Alarm Fiyatı

Kablosuz alarm sistemleri online satış sitemizden fonri alarm sistemi fiyatı ve özelliklerini inceleyebilir güvenle sipariş verebilirsiniz. 

Fonri Alarm Kurulumu

Fonri marka kablosuz alarm sistemlerinin kurulumu çok basit olduğu için kendinizde satın aldığını alarm sistemi ürünlerinin kurulumunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Dilerseniz firmamızdan fonri alarm sistemi kurulumu için teknik servis hizmeti alabilirsiniz. 

Fonri Alarm Özellikleri

Fonri alarm sistemleri Kompakt, kablosuz ve kurulumu kolay akıllı ev ve güvenlik sistemidir. Fonri alarm ile Sözleşme, abonelik ve aidat ödeme zorunluluğu olmadan ömür boyu kullanım sağlar. İstenilen durumda dilediğiniz alarm izleme merkezine bağlanma imkanı bulunmaktadır. Alarm anında uygulama ya da SMS ile anlık alarm uyarıları alırsınız. Alarm kurma derdi yok, belirlediğiniz gün ve saatlerde otomatik alarmı devreye alır ve devre dışı bırakır. İsterseniz aynı anda eşinizi, dostunuzu sisteme ekleyip onlara da alarm anında uyarı gitmesini sağlayabilirsiniz. IP kameralar, akıllı priz, panik butonu, gaz, duman, su, titreşim sensörleri ile sadece bir güvenlik sistemi değil, aynı zamanda kablosuz akıllı ev sistemidir. Alarm sistemi, Güvenlik kameraları ve Akıllı ev aynı uygulama içerisinde yönetebilme imkanı… Sistemi doğrudan SİRİ ile kontrol edebilirsiniz.

Ev alarm sistemi kurulumu yazımızda ilgini çekebilir 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu