CCTV SistemleriGüvenlik Sistemleri

Hikvision kamera sistemi cep telefonu izleme ayarları

Hikvision dvr kayıt cihazı Hik-Connect ayarları nasıl yapılır

Hikvison marka dvr kayıt cihazı Hik-Connect cep telefonu izleme ayarları nasıl yapılır, hikvision kamera sistemi internet izleme ayarları yapılırken nelere dikkat edilir.  

Hikvision kamera sistemi cep telefonu izleme yazılımı nedir ?

Haikon ( Hikvision ) marka dvr kayıt cihazları için Hik-Connect  uygulaması kullanılır. Hik-Connect  uygulamasına kayıt olunarak dvr kayıt cihazına bağlı güvenlik kamerası görüntüleri sabit ip adresi olmadan izleyebilirsiniz.

Hikvision dvr kayıt cihazı Hik-Connect ayarları nasıl yapılır

Güvenlik kamerası görüntülerinin inteternet üzerinden cep telefonu yada PC ile izlenebilmesi için yapılması gereken 2 aşama vardır. 1. aşama dvr kayıt cihazları network ayarları ve P2P hizmetinin aktif edilmesi, 2. aşama Hik-Connect uygulamasına DVR p2p QR kod ayarlarının yapılarak cep telefonundan izleme yapılması. Videomuzda sizler için bu iki aşama detaylı olarak anlatılmıştır. 

Hik-Connect uygulaması nerden indirilir ?

Android market ( google play) yada Apple store de Hik-Connect uygulaması bulunmaz, uygulamayı Hikvision web sitesinden indirebilirsiniz.  Uygulamaya indirmek için web adresini ziyaret edebilir telefonunuza indirebilirsiniz.

Hik-connect uygulamasını indir 

Hikvision kamera sistemi bilgisayar izleme yazılımı nedir ?

Hikvision marka dvr kayıt cihazı kamera görüntülerinin bilgisayardan izlenebilmesi için IVMS 4200 programı kullanılır. Mac ve vindows için gerekli olaran IVMS 4200 programını hikvision web sitesinden indirebilirsiniz. 

Hikvision dvr kayıt izleme 

 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu