Genel

Hilook DVR Şifre Sıfırlama – Hilook Şifre Reset

Hilook kamera sistemi admin şifresi resetleme

Herkese merhaba bu yazımızda Hilook dvr kayıt cihazı admin şifresi sıfırlama nasıl yapılır, Hilook dvr şifre resetleme yapılırken nelere dikkat edilmelidir detaylı olarak anlattık.

Hilook DVR Admin Şifresi Nedir ?

Hilook marka dvr kayıt cihazı fabrikasyon şifresi ilk kurulumda tanımlanır, sabit bir şifre yoktur, dvr kayıt cihazını ilk çalıştırdığınızda kurulum sihirbazı dvr admin şifresini belirlemenizi ister. Kurulum aşamasında montajcı firma tarafında admin şifresi tanımlanır. 

Hilook dvr şifre resetlemesi Nasıl Yapılır ?

Hilook dvr admin şifresi unutulmuş ise hilook dvr şifre sıfırlaması ilk kurulumda aktif bir mail adresi tanımlanmış ise bu mail adresine resetleme kodu girilerek yapılabilir. DVR kayıt cihazına şifre resetleme için mail adresi tanımlanmamış ise  DVR internete bağlanır, Bilgisayara kurulan Sadp Tool programı ile dvr kayıt cihazına network üzerinden bağlanarak şifre resetleme için xml dosyası alınır. Alınan xml dosyası Hilook firmasına yollanır ve resetleme için bir xml dosyası alınır. Bu dosya sayesinde dvr kayıt cihazına yeni şifre tanımlaması yapılır. 

0543 276 95 15 Nolu cep telefonu Whatsapp Numaramıza DVR Kayıt cihazı şifre sora ekran resmini atın 

Şifre soran resmi atıldıktan sonra Hillok Şifre Resetleme Programı ile teknik destek personelimiz sizlere geçici şifre sıfırlama kodu üretilerek kayıt cihazı şifresi fabrika ayarlarına döndürülüp yeni şifre tanıtılması sizlere telefonda destek verilerek yaptırılacaktır. 

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme teknik destek bedeli 100 tl dir. Ödemenizi banka havalesi yada kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu