Genel

Hilook DVR Şifre Sıfırlama – Hilook Şifre Reset

Hilook kamera sistemi admin şifresi resetleme

Herkese merhaba bu yazımızda Hilook dvr kayıt cihazı admin şifresi sıfırlama nasıl yapılır, Hilook dvr şifre resetleme yapılırken nelere dikkat edilmelidir detaylı olarak anlattık.

Hilook DVR Admin Şifresi Nedir ?

Hilook marka dvr kayıt cihazı fabrikasyon şifresi ilk kurulumda tanımlanır, sabit bir şifre yoktur, dvr kayıt cihazını ilk çalıştırdığınızda kurulum sihirbazı dvr admin şifresini belirlemenizi ister. Kurulum aşamasında montajcı firma tarafında admin şifresi tanımlanır. 

Hilook dvr şifre resetlemesi Nasıl Yapılır ?

Hilook dvr admin şifresi unutulmuş ise hilook dvr şifre sıfırlaması ilk kurulumda aktif bir mail adresi tanımlanmış ise bu mail adresine resetleme kodu girilerek yapılabilir. DVR kayıt cihazına şifre resetleme için mail adresi tanımlanmamış ise  DVR internete bağlanır, Bilgisayara kurulan Sadp Tool programı ile dvr kayıt cihazına network üzerinden bağlanarak şifre resetleme için xml dosyası alınır. Alınan xml dosyası Hilook firmasına yollanır ve resetleme için bir xml dosyası alınır. Bu dosya sayesinde dvr kayıt cihazına yeni şifre tanımlaması yapılır. 

0543 276 95 15 Nolu cep telefonu Whatsapp Numaramıza DVR Kayıt cihazı şifre sora ekran resmini atın 

Şifre soran resmi atıldıktan sonra Hillok Şifre Resetleme Programı ile teknik destek personelimiz sizlere geçici şifre sıfırlama kodu üretilerek kayıt cihazı şifresi fabrika ayarlarına döndürülüp yeni şifre tanıtılması sizlere telefonda destek verilerek yaptırılacaktır. 

 

DVR ŞİFRE RESETLEME İÇİN NEDEN ÜCRET İSTENİYOR

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

DVR Şifre Resetleme Hizmeti Nasıl Veriliyor ?

1 – DVR Şifre resetleme yapabilmemiz için dvr kayıt cihazı kullanıcı adı şifre soran ekran görüntüsünü teknik destek whatsapp hattımıza iletiyorsunuz

2 – Teknik destek ekibimiz yolladığınız ekran görüntüsündeki tarih ve saate göre Avenır dvr şifre üretme programı ile geçici şifre üretiyor

3- Teknik destek ödemesini whatsapp  ile size belirtilen firma hesabımıza yapıyorsunuz. 

3 – Teknik destek ekibimiz sizi telefon ile arayıp dvr menüsünden admin şifresini sıfırlatıp yeni şifre oluşturmanız için gerekli tüm işlemleri yaptırıyor.

!!!!! Önemli !!!!!

Ödeme yapılmadan yada ücretsiz şifre resetleme hizmeti verilmemektedir.

 

Teknik Destek Hattı : 0543 276 95 15 

 

Teknik Destek Ücret Listesi 

 

 Haikon ve Hiloook Serisi DVR Şifre resetleme hizmeti : 250 tl 

DVR Şifre resetleme + Cep ygulama kurulumn hizmeti : 300 tl

Modem Port Açma hizmeti : 250 tl 

Cep Telefonu uygulama ayarları teknik destek hizmeti  : 250 tl 

DVR / NVR PC Yazılımı kurulum teknik destek hizmeti  : 250 tl 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu