CCTV SistemleriGüvenlik Sistemleri

Warm Led Güvenlik Kamerası Nedir ?

Artık geceleri de renkli görüntü alabileceksiniz

Güvenlik kameralarının geceleri renkli görüntü verebilmesi için geliştirilen warm led teknolojisi nedir avantajları ve dezavantajları nelerdir bu yazımızda sizler için detaylı anlattık. 

Warm Led Nedir ?

Kısaca warm led teknolojisi güvenlik kamerasının gece renkli görüntü verebilmesi için kamera üzerine takılan güçlü beyaz ışıklar denilebilir. Kamera üzerinde bulunan beyaz ışıklar kameranın baktığı alanı aydınlatarak geceleri de kamera renkli görüntü erir. 

Warm Led Teknolojisinin Avantajları Nelerdir ?

Günümüzde üretilen bir çok güvenlik kamerasında infrared led teknolojisi kullanılır, infrared kameralarda geceleri skamera görüntüleri siyah beyaz gösterir, yeni geliştirilen warm led teknolojisi sayesinde güvenlik kameraları geceleride renkli görüntü verir bu sayede geceleride daha net kamera görüntüsü alabilirsiniz. 

Warm Led Teknolojisinin Dez Avantajları Nelerdir ?

Kamera üzerinde güçlü beyaz ışık veren beyaz yada sarı ledler bulunur, bu ledler geceleri parlak bir ışık vererek kameranın yerini belli ciddi oranda belli eder bir çok son kullanıcı güvenlik kamerası üzerinde bu şekilde beyaz ışık olmasından rahatsız olabilir ürünü kullanmadan önce kamera sistemi montajcı firmaların müşterilerine bu özellikten bahsetmeleri gerekmektedir. 

Warmled Güvenlik kamerası fiyatı

Online satış sitemizden warm led güvenlik kamerası fiyatı ve teknik özelliklerini inceleyebilir güvenle sipariş verebilirsiniz. 

İnternetten güvenlik kamerası alınır mı yazımızda ilginizi çekebilir. 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu