Alarm SistemleriGüvenlik Sistemleri

Wisetech alarm arıza çözümleri – Wisetech alarm servisi

Wisetech WS-244 alarm sistemi en çok yaşanan arıza durumları ve çözümleri

Wisetech arıza kodları, WS-244 alarm sistemi alarm arıza çözümleri, wisetech alarm servisi, wisetech alarm fiyatı ve kablosuz alarm sisteminde yaşana arıza çözümleri ve alarm teknik servis hizmeti. 

Kullanmak olduğunuz kablolu yada kablosuz wisetech WS-244 alarm sistemlerinde en çok yaşanan arıza durumları ve çözümlerinden detaylı olarak videomuzda bahsettik. 

Wisetech Alarm Arıza ve çözümleri

1- Alarm sisteminin kurulduktan sonra kendi kendine ötmesi ( yanlış alarm durumu ) 

Özellikle alarm sistemine bağlı kablosuz pır dedektörlerinin pilleri bitmeye yaklaştığında yanlış alarm durumu oluşturur, alarm sistemini kurduktan bir süre sonra wisetech alarm sistemi ötmeye başlıyor ile dedektörlerin pillerini değiştirmeniz gerekir. Pillerin değişimi yaşadığınız alarm sistemi arızası için çözüm olacaktır. 

2- Alarm sisteminin Kurulur kurulmaz ötmeye başlaması 

Uzaktan kumanda ile alarm sistemini kurduğunuzda dış siren hemen ötmeye başlıyor ise panele bağlı kablolu dedektörlerin birinde arıza oluşmuş demektir. Sistemde açık bölge olduğundan dolayı alarm kurulur kurulmaz ötmeye başlamaktadır. Böyle bir durumda wisetech alarm servisi yaşana arızanın hangi bölgede olduğunu tespit edip sorunu giderebilir. 

3- Elektrik kesilince dış sirenin ötmeye başlaması 

WS-244 alarm kontrol paneli içerisinde 12 volt 7 amper akü bulunur, bu akü elektrik kesildiğinde alarm sisteminin çalışmaya devam etmesini sağlar. Panel içerisindeki akü bittiğinde alarm sistemi elektirik kesintilerinde ötmeye başlar. Alarm sistemi kumandası ile yada şifre ile susturulamaz, Dış siren açılıp içerisinde bulunan akü yada pilin soketleri sökülmelidir. 

Wisetech alarm servisi 

 Alarm sistemi arıza ve bakım işlemi Wisetech alarm sistemi kurulumunda deneyimli teknik personel tarafından yapılmaktadır. Firmamız tarafından verilen Wisetech alarm servisi hizmeti garantilidir.

Ev yada iş yeri alarm sistemi  arızalarında  profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından yaşadığınız arıza ve  sorunlar giderilir. Alarm servisi için gelen teknik ekibimiz, belirtilen arıza dışında sistemin bakım ve genel kontrolünü ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu