CCTV SistemleriGüvenlik Sistemleri

Araç kamera sistemi l Araç Kamerası

Araç kamera sistemleri ürünleri ve teknik özellikleri

Bu yazımızı okumadan araç kamera sistemi almayın, araç kamera sistemi fiyatı ve ürün teknik özellikleri nelerdir, araç kamera sistemi alırken nelere dikkat edilmelidir detaylı anlattık. 

Araç Kamera sistemi alırken nelere dikkat edilmelidir ? 

İlk olarak dikkat edilmesi gereken araç kamera monitörü dür. Araç kamera sisteminde kullanılacak monitörün kayıt etme özelliği olmalıdır. Kayıt özelliği yok ise sadece kamera görüntüleri izlemesi yapılıyor ise sistem çok randımanlı olamaz. 

İkinci olarak Araç kamera sisteminin AHD özellikli olması gerekir, takılan araç kamerası 2 megapixel HD çözünürlüğe sahip olmalıdır, bu sayede kamera görüntüleri çok net olacaktır. 

Son olarak geri görüş kamerası bağlanabilmedir. Geri görüş  tetikleme özelliği sayesinde sistem çok daha kullanışlı olacaktır. 

Araç Kamera sistemi fiyatı

Ülkemizde satılmakta olan araç kamerası ürünleri teknik özelliklerine göre araç kamerası fiyatı değişmektedir. Takılan monitör, güvenlik kamerası ve ek aparatların sayısı ve görüntü çözünürlüğü araç kamera fiyatlarını belirler. Araç kamerası satış sitemizden güncel araç kamerası fiyatlarını  öğrenebilir, güven ile sipariş verebilirsiniz. 

Araç kamerası Kurulumu Nasıl Yapılır ?

Burada dikkat edilmesi gereken ilk nokta araç kamera sisteminin takılacağı araç tipi ve modelidir. Araç kamerası kurulumu mutlaka uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. kamera sistemi kurulumu işin ehli bir firma tarafından yapılmaz ise düzgün çalışmaz. Araç kamera kurulumu için İstanbul içi firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. 

Sizler için hazırladığımız araç kamera sistemi videomuzda detaylı olarak araç kamera sistemi ve özelliklerinden bahsettik. 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu