DVR Şifre Resetleme

Dayzip DVR Şifre resetleme – Dayzip Şifre Sıfırlama

Bu yazımızda Dayzip dvr kayıt cihazı admin menü giriş şifre unutulmuş ise şifre sıfırlama işlemi nasıl yapılır firmamızdan şifresi unutulmuş dayzip dvr kayıt cihazları için admin menü şifre resetleme teknik destek hizmeti alabilirsiniz. 

Dayzip DVR fabrikasyon şifresi nedir ?

Dayzip dvr kayıt cihazlarında fabrikasyon admin giriş şifresi yoktur  kamera kayıt cihazı ilk kurulumunda başlangıç sihirbazı menüsü size şifre tanımlaması yaptırır dvr admin şifresi ilk kurulumda tanımlanır. Şifre tanımlaması yapılmadan cihaz başlatılamaz. 

Dayzip DVR ve NVR Kayıt cihazı şifre sıfırlama yöntemleri 

Şifresi unutulmuş dayzip kayıt cihazı şifre sıfırlama işlemi için kayıt cihazının mac adresi ve tarih saatine ihtiyaç vardır. Kayıt cihazı altm menü seçeneklerinde bulunan bilgi bölümüne basılarak dvr kayıt cihazı mac adresi be tarih saati görülebilir. 

Bu bilgileri Teknik Destek Whatsapp Numaramıza resim olarak iletilmelidir. 

Bilgiler olan resmi atıldıktan sonra Dayzip Şifre Resetleme Programı ile teknik destek personelimiz sizlere geçici şifre sıfırlama kodu üretilerek kayıt cihazı şifresi fabrika ayarlarına döndürülüp yeni şifre tanıtılması sizlere telefonda destek verilerek yaptırılacaktır. 

 

DVR ŞİFRE RESETLEME İÇİN NEDEN ÜCRET İSTENİYOR

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

DVR Şifre Resetleme Hizmeti Nasıl Veriliyor ?

1 – DVR Şifre resetleme yapabilmemiz için dayzip dvr kayıt cihazı bilgi ekranı görüntüsünü teknik destek whatsapp hattımıza iletiyorsunuz

2 – Teknik destek ekibimiz yolladığınız ekran görüntüsündeki tarih ve saate göre Avenır dvr şifre üretme programı ile geçici şifre üretiyor

3- Teknik destek ödemesini whatsapp  ile size belirtilen firma hesabımıza yapıyorsunuz. 

3 – Teknik destek ekibimiz sizi telefon ile arayıp dvr menüsünden admin şifresini sıfırlatıp yeni şifre oluşturmanız için gerekli tüm işlemleri yaptırıyor.

!!!!! Önemli !!!!!

Ödeme yapılmadan yada ücretsiz şifre resetleme hizmeti verilmemektedir.

 

Teknik Destek Hattı : 0543 276 95 15 

 

Teknik Destek Ücret Listesi 

DVR Şifre resetleme hizmeti : 200 tl 

 Haikon ve Hiloook Serisi DVR Şifre resetleme hizmeti : 250 tl 

DVR Şifre resetleme + Cep ygulama kurulumn hizmeti : 300 tl

Modem Port Açma hizmeti : 250 tl 

Cep Telefonu uygulama ayarları teknik destek hizmeti  : 250 tl 

DVR / NVR PC Yazılımı kurulum teknik destek hizmeti  : 250 tl 

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu