Alarm Sistemleri

Ajax kablosuz alarm sistemleri

Ajax alarm ürünleri ve özellikleri

Herkese merhaba bu yazımızda Türkiye’de kablosuz alarm sistemleri pazarına ciddi oranda hakim olan Ajax alarm sistemleri hakkında bilgiler verecez.

Ajax alarm sistemi ajax cep telefonu uygulamasıyla birlikte güvenlik sisteminizi, tek bir cihaz ile kolayca yönetebilirsiniz. Bunun için, Ajax alarmı birkaç komutla devreye sokmanız yeterli. Siz evinizde yada iş yerinizde değilken bile mobil uygulama üzerinden alarm sistemini aktif konuma getirebilirsiniz. İşinde en iyi muhabirlerin bile kıskanacağı seviyede bir protokol olan SwiftAlerts aracılığıyla, cep uygulamasından anında alarm sistemiyle ilgili bildirimleri alacak ve hep bir adım önde olacaksınız.

Ajax Alarm Sistemi Avantajları

  • Ajax alarm sistemi kablosuz uzun mesafe çalışma özelliğine sahiptir. Bir müşterimde 15000 m2 fabrika alanında sorunsuz çalışmaya devam etmektedir.
  • Bütün ürünler kablosuz  olarak çalışır, alarm sistemi kurulurken hiç bir kablo çekilmesine gerek yoktur. Özellikle ev alarm sistemi kullanıcıları için çok büyük avantaj sağlar.
  • 7 yıla kadar pil ömrü sayesinde kablosuz dedektörlerin her yıl pil değiştirme derdinden kurtulursunuz.
  • Ajax alarm sistemi Stabil çalışması ve yanlış alarm durumu yaşatmaması sayesinde güvenlik koruma sağlar.
  • Akıllı ev otomasyon ürünleri sayesinde evinizi cep telefonu üzerinden kontrol edebilirsiniz.

AJax Alarm haneye tecavüz ve hırsızlığa karşı korur.

Ajax dedektörleri, bir saniyeden daha kısa bir sürede, saldırıları tespit eder ve sizi uyarır. Tehdidi tespit etmek için tüm cihazlar, dijital algoritmalar ve çok faktörlü modellerle donatılmıştır.

  • İç mekan koruması

Hareket, açma ve kırılma dedektörleri, binalara girmek için kullanılabilecek kapı ve pencerelerin güvenilir şekilde korunmasını sağlar

  • Dış mekan koruması

Ev ya da ofisinizin etrafını çevreleyen kullanım alanlarında fark edilen davetsiz bir misafir, Ajax’ınızı alarm durumuna geçirecek ve saniye geçmeden size bilgi verilecek.

Ajax alarm karbonmonoksit, duman ve yangına karşı korur.

Ajax duman dedektörü olası bir yangın tehlikesini, yangın daha başlamadan size bildirir. Ortam sıcaklığında yaşanan değişimi, hassas dedektör sistemiyle kısa sürede algılayan AJAX, duman kendisini göstermeden tehlike sinyali verir. AJAX ayrıca, ortamdaki karbonmonoksit seviyesi tehlikeli bir boyuta ulaşmadan önce de devreye girer ve sizi uyarır.

Ajax alarm Su sızıntısı ve baskınlara karşı korur.

Ajax su baskın dedektörü nem şüphesi algıladığı an hemen uyarı gönderir. Nem ortadan kalktığında ise, alarm durumunu sonlandırır. Dedektörler, korozyona karşı dayanıklı olmanın yanında, toz ve nem girişine karşı da korumalıdır.

Mobil cihazınızın bildirim sekmesindeki etkinlik günlüğü ile anlık bilgi alabilirsiniz ajax alarm app  Unutmaya karşı, kurma veya çözme hatırlatıcıları alabilirsiniz. Anlık bildirimlerin yanında SMS ya da telefon görüşmesi yoluyla da uyarı alabilirsiniz ajax alarm app  Cihaz yapılandırmalarını, dünyanın herhangi bir yerinden rahatça yönetebilirsiniz. Dedektörlerin ve diğer cihazların performansını, gerçek zamanlı takip edebilirsiniz

Ajax alarm sistemi fiyatı

Sizler için hazırlamış olduğumuz ajax alarm ürünleri kutu açılımı videomuzu izleyebilir, ajax alarm ürünleriyle ilgili daha detaylı inceleme yapabilirsiniz. 

Alarm sistemi satın almadan önce aşağıdaki yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Alarm Sistemi Kurulumu Yaptırmadan Önce

Ümit Özalp

1999 Yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Genesis Güvenlik, Teknik Depo, Alarm Servisi Kurucusu. Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu